تحلیل مدیریتی فیلم

رشد حرفه‌ای به کمک تحلیل مدیریتی فیلم

بنر تحلیل مدیریتی فیلم

” قطع کردن آموزش در دوران بحران، مانند خاموش کردن چراغ خودرو، حین رانندگی در تاریکی است.” فیلیپ کاتلر

با شیوع پاندمی کرونا ابزارهای سنتی آموزش با چالشی بزرگ روبه‌رو شدند و این در حالی بود که این بحران شرایط کار و زندگی همه را تحت تاثیر قرار داده بود و نیاز به آموزش را بسیار افزایش داد. ابزارهای آموزشی نوین در قالب محتوای دیجیتال و آموزش آنلاین با رشدی چشم گیر به کمک سازمان‌ها آمد تا به این نیاز روزافزون پاسخی درخور دهد.

مجموعه «تحلیل‌های مدیریتی فیلم» یک محتوای دیجیتال کارآمد است که با تکیه بر جذابیت‌های داستانی و سینمایی مفاهیم مدیریتی را در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. در این مجموعه، آموزش را به وقت فراغت مدیران بردیم تا پیام را با یک روایت در ذهن شان ماندگار کنیم.

محتوای مجموعه تحلیل های مدیریتی فیلم در هر قسمت به یکی از شایستگی‌های حیاتی در مدیران می‌پردازد که برای گذر از بحران به آنها نیاز دارند. این جعبه ابزار مدیریتی دقیقا بعد از نمایش فیلم به مدیران در قالب چکیده‌ای کوتاه از منظر موضوع به فیلم نگاه می‌کند و درس آموخته و راهکارهایی عملی را به مدیران ارائه می‌کند.

روی تصویر بالا کلیک کنید تا تحلیل مدیریتی فلیم را ببینید. در این قسمت با نگاهی به فیلم برگزیده و پر افتخار دوازده مرد خشمگین، درس‌آموخته هایی از برگزاری جلسات پربازده و بهره‌ور را با هم مرور می‌کنیم.

روی تصویر بالا کلیک کنید تا تحلیل مدیریتی فلیم را ببینید. در این قسمت با نگاهی به فیلم برگزیده و پر افتخار دوازده مرد خشمگین، درس‌آموخته هایی از برگزاری جلسات پربازده و بهره‌ور را با هم مرور می‌کنیم.

نویسندگان و کارشناسان

تیم نویسندگان این مجموعه که ترکیبی است از تجربه مشاوران خبره و نوآوری و شور جوانی مشاوران جوان که سال‌ها در قالب شرکت‌های مشاوره مدیریت به بررسی نیازهای سازمان و ارائه راهکارهای عملی پرداخته‌اند. این محتوا بعد از نوشته شدن مورد تایید چند مدیر بخش خصوصی نیز قرار گرفته تا محتوایی از طرف مدیران و متناست با نیاز مدیران ارائه شود.

معرفی فیلم‌های مجموعه

فیلم فورد در برابر فراری

کارآفرینی درون سازمانی

فیلم مربی کارتر

بهره‌وری در کار تیمی

تحلیل مدیریتی فیلم در جستجوی خوشبختی

تاب‌آوری در تغییر و گذار

فیلم سگ تازی

تیم چابک

فیلم خلوتگاه

تصمیم‌گیری بر مبنای ارزش

فیلم مانی بال

مدیریت علمی

تحلیل مدیریتی فیلم - اپولو13 -apollo13

مدیریت بحران

فیلم دوازده مرد خشمگین

جلسات بهره‌ور و پربازده

فیلم بالا در آسمان

مدیریت تغییر

ارتباط موثر

فیلم رکود بزرگ

بهره‌وری مالی

مدل های رهبری

تحلیل مدیریتی فیلم بارانساز - rainmaker

مسئولیت پذیری

تصمیم گیری

تحلیلی مدیریتی فیلم یازده یار اوشن

بهره‌وری فرآیند

یادگیری مستمر

نحوه سفارش برای سازمان‌ها

هدف اصلی از تولید مجموعه تحلیل های مدیریتی فیلم کمک به فرآیند توسعه فردی مدیران و به طبع آن توسعه سازمان در نقاطی است که در شرایط بحرانی به آن نیاز داریم. این مجموعه هدیه‌ای ارزشمند و کارآمد است که یک سازمان هوشمند می‌تواند به مدیران و حتی کارکنان خود ارائه کند.

این محصول در قالب بسته‌های متفاوتی در اختیار مدیران قرار گرفته است تا متناسب با نیاز خود آن را انتخاب کنند. شما می‌توانید این بسته را در قالب هدیه فیزیکی و یا یک آموزش مجازی در اختیار کارکنان خود قرار دهید. 

بسته هدیه سازمانی: ما بسته‌های هدیه سازمان شخصی سازی شده‌ای برای شما ایجاد می‌کنیم و همراه یک محتوای مدیریتی جامع در اختیارتان قرار خواهیم داد. 

بسته آموزش آنلاین: بسته‌های آموزشی به شکل آنلاین در داخل وبسایت مدیران مدیا قابل دسترس است و با خرید آن می‌توانید این محتوا را بررسی کنید و برای توسعه مهارت‌های نرم خود از آنها استفاده کنید.

سیستم مدیریت آموزشی: تیم مدیران مدیا یک سامانه مدیریت آموزش آنلاین اختصاصی دارد که به درخواست شرکت در قالب محصول یا خدمت در اختیار سازمان قرار خواهد داد. این سامانه که می‌توانید در وبسایت ما آن را تست و بررسی کنید به شما کمک می‌کند نظارت دقیق‌تر و برنامه محتوایی منظمی برای پرسنل خود ایجاد کنید و عملکرد آنها را در قالب یک داشبورد مدیریتی مشاهده کنید.

تولید بسته سفارشی تحلیل مدیریتی فیلم

سازمان‌های زیادی هستند که به دنبال توسعه مدیران و کارکنان خود هستند. خصوصا بعد از برگزاری کانون‌های ارزیابی، ارزیابی‌های 360 درجه لیستی از شایستگی مدیران به دست می‌آید که نیاز به بهبود و توسعه دارد. یکی از ابزارهایی که می‌تواند به توسعه مدیران در این حوزه کمک کند محتوای دیجیتال و آموزش‌های آنلاین است که مدیران مدیا این خدمات را در قالب تولید محتوای دیجیتال از جمله تحلیل اختصاصی فیلم، بسته مطالعه مدیران و پادکست‌های مدیریتی منطبق بر نیاز سازمان ارائه می‌کند. و شما برای دریافت این خدمات متناسب با نیاز خود می‌توانید با ایمیل یا تلفن با ما در تماس باشید.
برای دریافت شرح کاملی از خدمات مدیران مدیا در این حوزه حتما از صفحه تولید محتوای سازمانی بازدید کنید.
سامان بختیاری
سامان بختیاریSamanBakhtiari@
بیشتر بخوانید
ابتدا تبریک خودرا برای این روش نوین یادگری اعلام کنم! در مورد اثر بخشی باید بگویم از آنجا که علم روانشناسی ثابت کرده که دیدن تصاویر در زمان یادگیری خیلی بهتر از شنیداری است ،محصول شما با پخش تصاویر فیلم های محبوب میتواند اشتیاق یادگیری را بیشتر کند و در ذهن ماندگار شود.
مهران آذران
مهران آذرانMehranAzaran@
بیشتر بخوانید
طرحتون بسيار جذاب و نوآور هست. مخصوصا براي حساسيت زايي در مديران. شايد جهت آموزش، لازم باشه بدنبال تحليل فيلم و معرفي ابزارهاي مديريتي در آن، مطالب بازتر بشوند و يه توضيح كاملي از روش حل مشكل در بسته ها داده شود. ولي خيلي روش نواوري هست كه بيننده فيلم را بدنبال خودش ميكشه كه تا آخر موضوع را دنبال كند. همين باعث ايجاد علاقه در آموزش ميشود. خود من هم بعضي از فيلمهاي سينمايي را با ديد مديريتي و روابط انساني تحليل ميكنم و برام خيلي جالب بنظر مياد.
نیما اسکویی
نیما اسکوییNimaSolouki@
بیشتر بخوانید
بشدت لذت بردم از خلاقیت تیمتون برای استفاده از فیلم های خوبی مثل گری هوند برای تولید‌محتوای آموزشی که با دیدنش واقعا هر زمان نیاز به کاری تیمی دقیق و حساس داریم به یاد این سکانس می‌افتم! و مطمئنم این برای مدیرانی که به دنبال توسعه فردی هستن ارزشمند خواهد بود.
عطیه بیک
عطیه بیکatyehbeyk@
بیشتر بخوانید
بنظر واقعا هوشمندانه ست که تحلیل های مدیریتی روی اینچنین فیلم ها رو میبینیم من خودم علاوه بر مواردی که در فیلم گفته شده در این فیلم دوازده مرد خشمگین شش کلاه تفکررا هم دیدم که چطور میشه در جلسات صحبت کرد و موضوع رو از جوانب مختلف دید و آدمها تلاش کنن همه این کلاه هارو سرشون بزارن برای اینکه دید جامع و کاملی به موضوع داشته باشن. تمام بسته به نظرم کارآمد و مفید بود.
قبل
بعدی

تحلیل مدیریتی فیلم 1

با محوریت بهره‌وری سازمانی
هزار تومان 350 شامل هر دو مجموعه تحیل فیلم
  • شامل 12 تحلیل مدیریتی فیلم
  • امکان مشاهده از طریق لینک
  • امکان استفاده برای یک کاربر
  • مشاهده فرآیند محور فیلم‌ها

تحلیل مدیریتی فیلم 2

با محوریت مدل شایستگی مدیران
هزار تومان 100 شامل هر دو مجموعه تحیل فیلم
  • شامل 4 تحلیل مدیریتی فیلم
  • امکان مشاهده از طریق لینک
  • امکان استفاده برای یک کاربر
  • مشاهده فرآیند محور فیلم‌ها