هدیه مدیریتی

هدیه سازمانی بر پایه محتوای سازمانی

در این مقاله خواهید خواند

ارسال هدیه سازمانی طی سالهای اخیر با بازخوردهایی که از اثربخشی آن بر عملکرد کارکنان و تقویت ارتباط با آنها و ذی‌نفعان خارجی تغییرات گسترده‌ای داشته‌اند و به قدر اهمیت پیدا کرده و جزئیات زیادی دارند که حول ارائه هدیه‌ای متناسب و کارآمد کسب و کارهای زیادی ایجاد شده است.

ضرورت و اهمیت محتوای سازمانی

در زمانی اینترنت نسل پنجم، وب نسل سوم و فناوری‌هایی نظیر اینترنت اشیا و واقعیت افزوده در حال انقلاب در روابط و ابزارهای تعاملی ما هستند و خیلی سریع‌تر از نسل‌های قبل این تغییر به کشور ما می‌رسد. ولی هنوز آنچه تغییر محسوسی نداشته محتوا و مدل آموزش در حوزه‌های حرفه‌ای است.

گرچه شروع پاندمی و قرنطینه و دورکاری سازمان‌ها را به سمت استفاده از ابزارهای آنلاین سوق داد ولی همچنان خلا محتوای با کیفیت دیجیتال در بخش آموزش حس می‌شود. و این موضوع چرایی تولد مدیران مدیا است.

فرآیند تولید محتوای سازمانی در مدیران مدیا

ورودی‌های ما در مدیران مدیا نیازمندی‌های آموزشی سازمان است که از کانون‌های ارزیابی، جلسات مشاوره و منتورینگ یا استراتژی‌های سازمان به دست می‌آید. و تیم مدیران مدیا این موارد را با ابزارهای خلاقانه و بروز تبدیل به محتوایی اثربخش و کارا می‌کنند که در مدیوم‌های متفاوتی مانند ویدیو، پادکست، اینفوگرافی و موشن‌گرافی ارائه می‌شوند.

ویژگی‌های یک هدیه سازمانی خلاقانه را در مطلبی با همین نام ارائه کردیم که می‌تواند در انتخاب هدیه به شما کمک کند.

هدیه محتوایی مدیران مدیا چیست؟

خروجی محتوایی مدیران مدیا محصولی سرگرم کننده و آموزنده است که می‌تواند آموزش را به ساعات استراحت کارکنان و مدیران ببرد. برای مثال دیدن فیلم سینمایی یکی از تفریحاتی است که در زمان استراحت و فراغت خواهان زیادی دارد و آموزشی که به داستان و نمایش این فیلم گره خورده باشد نیز اثربخشی و رغبت بیشتری در مخاطب ایجاد می‌کند. همین دلیلی است که می‌توان این بسته سرگرم کننده را نوعی هدیه سازمانی تلقی کرد که مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی را در یک فلش یا هارد ارائه می‌کند.

چه محتوایی در این هدیه قرار دارد؟

مدیران مدیا هر 6 ماه محصولی تازه ارائه می‌کند و محصولاتی که تا کنون برای این بسته هدیه تولید کرده شامل سه بسته محتوایی است. سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیاز خود از لیست موضوعات و فیلم‌های سینمایی انتخاب کنند و بسته شخصی سازی شده خود را ایجاد کنند.

این فیلم‌ها کاملا از استانداردهای سازمانی را طی کرده و قابل استفاده و انتشار در تمامی سازمان‌های خصوصی و دولتی خواهد بود. این مجموعه می‌تواند شامل خود فیلم نیز باشد اما ارزش افزوده مدیران مدیا تحلیل‌های مدیریتی آن است که در قالب ویدیوهایی حرفه‌ای 5 تا 12 دقیقه‌ای از دریچه موضوع به فیلم نگاه می‌اندازد.

مجموعه تحلیل مدیریتی فیلم سینماتوگراف
مجموعه تحلیل مدیریتی فیلم سینماتوگراف

بسته سینماتوگراف: 12 فیلم سینمایی که همراه تحلیل مدیریتی آن پیرامون موضوع بهره‌وری ارائه می‌شود و از بعد تصمیم‌گیری، کار گروهی، عملیات، جلسات و… بهره‌وری را به مخاطب ارائه می‌کند و درس‌آموخته‌هایی روشن و شفاف را در ذهن او ماندگار می‌کند.

تحلیل روانشناختی فیلم سینماتراپی

بسته سینماتراپی: 15 فیلم سینمایی که همراه تحلیل روانشناختی آن پیرامون مشکلاتی که پاندمی کرونا در زندگی کاری و شخصی کارکنان در ابعادی چون بی‌خوابی، افسردگی، مشکلات ارتباطی و… می‌پردازد.

مجموعه تحلیل مدیریتی فیلم سینمدیر
مجموعه تحلیل مدیریتی فیلم سینمدیر

بسته سینمدیر: 8 فیلم سینمایی که همراه تحلیلی عمیق و بلند پیرامون مدل شایستگی مدیران از ابعادی چون تصمیم‌گیری، مربی‌گری، رهبری، اخلاق حرفه‌ای و.. پرداخته است. تحلیل‌های این بسته با تکیه بر مدل‌های مدیریتی و زیر نظر مشاوران منابع انسانی تولید شده و اثربخشی بسیار بالایی از خود در چندین سازمانی که آن را پیاده کرده‌اند داشته است.

هدیه سازمانی مدیران مدیا را چطور سفارش دهم؟

همانطور که تا به اینجا گفتیم این هدیه از دو بخش محتوای سازمانی و هدیه سازمانی تشکیل شده و شما نیز از دو بعد باید انتخاب کنید که چه محتوایی را در قالب چه محصولی می‌خواهید خریداری کنید.

هدیه مدیران مدیا در قالب فلش

هر کدام از بسته‌های محتوایی را که انتخاب کنید آن را در قالب فلش دریافت خواهید کرد و متناسب با تعداد سفارش از تخفیف و امکانات شخصی سازی بیشتری استفاده کنید. اگر بیش از 20 سفارش برای سازمان خود داشته باشید می‌توانید لوگوی سازمان خود را روی فلش حک کنید.

هدیه مدیران مدیا در قالب هارد

اگر می‌خواهید تمام این سه مجموعه را داشته باشید گزینه پیش روی شما خرید هاردهای مدیریتی است که بیش از 100 گیگابایت محتوای مدیریتی را در خود جای داده است.

قیمت این مجموعه‌ها را می‌توانید در صفحه محصولات مشاهده و پرداخت کنید یا در صفحه تمای با ما ارتباط بگیرید تا بسته هدیه سازمانی مد نظر خود را بسازید.

دیدگاه‌‌ها، سوالات و پیشنهادات خود را در کامنت بنویسید

از اینجا می‌توانید کامنت ها را دنبال کنید:
اطلاع از
guest
دیگران نخواهند دید
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسته‌های توسعه توان مدیریتی

نوشته‌هایی که خواهید پسندید!

برای به اشتراک گذاری، کلیک کنید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
0
نظرات شما را دوست داریم، لطفا برای ما بنویسید.x