در این مقاله خواهید خواند

فیلم کوتاه مدیریتی

فیلم های کوتاه مدیریتی برای استفاده در کارگاه

فیلم های کوتاه مدیریتی مفاهیم گاه عمیق انسانی در فضای کار را به تصویر می‌کشند و می‌توانند با نگاهی هنری از زاویه‌ای متفاوت به موضوع نگاه کنیم و تاثیری ماندگار در ذهن ما داشته باشد. در ادامه بخشی از این فیلم های کوتاه مدیریتی را با توضیحی کوتاه به شما ارائه خواهیم کرد.

فرهنگ سازمانی غیر بهره‌ور

یک فیلم کوتاه در دنیایی فانتزی که در آن دیگر شغل به معنای واقعی وجود ندارد و افراد فقط تظاهر می‌کنند که کار مفیدی انجام می‌دهند، گاهی در سازمان چنین اتفاقی در مقیاسی کوچک‌تر اتفاق می‌افتد و کسانی که هویت و پرسونای شغلی درستی هم دارند در این محیط گاه متظاهر و غیر بهره‌ور می‌شوند.

تفاوت در منابع انسانی شرکت

Ugago – شرکتی خلاق است که برای نوآوری طراحی شده است. در این دفتر ربات‌های باانگیزه در کنار دییو، آخرین انسانی که در آنجا کار می کند در تعامل هستند. دیو در واقع سهمیه انسانی آن شرکت است و خود را از دیگر کارکنان جدا افتاده و متفاوت می‌بیند و به هیچ عنوان با دیگران ارتباط نمی‌گیرد.

دیوار بین دیو و فرانک -رباتی که قصد نزدیک شدن به او را دارد- نهایتا فرو می‌ریزد و واقعا یک تیم می‌شوند. در سازمان‌های زیادی شرایطی مشابه را می‌توان دید و این فیلم کوتاه مدیریتی به پذیرش تفاوت‌ها و تعامل با اعضای تیم کمک می‌کند.

فیلم کوتاه مدیریتی درباره تصمیم گیری

گاهی تصمیمات مانند یک مگس ذهن ما هستند و تا از شر آنها رها نشویم نمی‌توانیم به زندگی عادی ادامه دهیم. کارهایی که به ما استرس می‌دهند و استرسی که ما را از انجام آن کار بازمی‌دارد. تصمیم گیری گاهی شبیه به این نوع از کارها است.

تصور دنیا بدون خلاقیت

گاهی برای اینکه اهمیت موضوعی را نشان دهیم لازم است فضا را بدون حضور آن تصور کنیم، خلاقیت یکی از این موارد است که مثل نفس برای حیات ما لازم است ولی گاه آن را نادیده می‌گیریم، خلاقیت برای فرد به فرد ما در سازمان ضروری است و کسب و کاری که خود را از آن دور می‌کند قطعا به سوی فراموش شدن حرکت می‌کند.

مصاحبه گر ویژه

فیلم کوتاه مصاحبه‌گر یکی از فیلم‌های کوتاه تاثیر گذار سینما است که به خوبی مخاطب را با خود همراه می‌کند.
این فیلم را می‌توان از جنبه‌های متفاوتی چون توجه به ظرفیت‌های کارکنان و نقش‌بازی در مصاحبه بررسی کرد. این فیلم با جایزه های بسیاری که برده جزو برترین فیلم های کوتاه مدیریتی است.

تجربه شما از فیلم کوتاه مدیریتی

فیلم های کوتاه مدیریتی بسیار گسترده است و گاه شاید از موضوعی طنز، سکانسی از یک فیلم بلند یا یک انیمیشن برای ارائه مفهوم یا پیامی استفاده کنیم تجریه شما از استفاده از این ابزار چیست و در این لیست چه فیلم کوتاه دیگری اضافه می‌کنید؟ در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید!

فیلم کوتاه مدیریتی
فیلم کوتاه مدیریتی

دیدگاه‌‌ها، سوالات و پیشنهادات خود را در کامنت بنویسید

از اینجا می‌توانید کامنت ها را دنبال کنید:
اطلاع از
guest
دیگران نخواهند دید
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسته‌های توسعه توان مدیریتی

نوشته‌هایی که خواهید پسندید!

برای به اشتراک گذاری، کلیک کنید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
0
نظرات شما را دوست داریم، لطفا برای ما بنویسید.x