در این مقاله خواهید خواند

هدیه سازمانی ایرانخودرو

هدیه مناسب برای رویداد های مدیریتی و همایش ها

برگزاری رویداد به سه بخش پیش، حین و پس از رویداد تقسیم می‌شود و شاید آنچه یک رویداد را امتداد می‌دهد و در ذهن مخاطب ماندگار می‌کند اقداماتی باشد که روی پس از برگزاری رویداد تاثیر گذار باشند. اهدای هدیه مناسب برای رویداد یکی از روش‌های ماندگار کردن و اثر گذاشتن روی مخاطب پس از برگزاری رویداد خواهد بود.

ویژگی‌های هدیه مناسب برای رویدادهای مدیریتی

یکپارچگی هدیه از حیث موضوع، کیفیت و المان‌های آن با رویداد مهم‌ترین ویژگی این هدیه است. جایی که باید پیوند مناسبی با موضوع و ساختار رویداد ایجاد کند و مخاطب را حتی پس از برگزاری به یاد رویداد بیاندازد.

کاربردی بودن هدیه موضوع مهم دیگری است که امروز در ذهن تمام هدیه دهندگان جا افتاده و مورد پذیرش است که هدیه‌ای اثر گذار است که برای مخاطب نیازی را پوشش دهد و در حین پوشش دادن به این نیاز مخاطب را به یاد رویداد بیاندازد. اما این کاربردی بودن در چند سال گذشته از اقلامی مصرفی مانند خودکار، بگ و تقویم گذر کرده و در ترندهای روز ارائه محتوای دیجیتال سودمند بسیار اثربخش‌تر مینماید.

شخصی سازی هدیه برای رویداد از ویژگی‌های مهم هدیه مناسب برای رویدادهای مدیریتی است که قطعا نقش پر رنگی در به خاطر ماندن در ذهن مخاطب دارد. این شخصی سازی از جلوه بصری بسته شروع می‌شود و به اقلام داخل هدیه و محتوای مرتبط با آن ختم می‌شود که می‌توان در بعد محتوا بسیار شخصی سازی را توسعه داد و از انواع محتوا مانند اینفوگرافی، متن، عکس، فیلم و جداول برای ارتباط با مخاطب استفاده کرد.

هدیه مدیریتی ارزش‌آفرین برای رویداد چگونه است؟

  1. مخاطب احساس نکند که قصد تبلیغ دارید.
  2. هدیه‌ای تکراری، صنعتی و تولید انبوه گونه نباشد.
  3. کاربردی و استفاده پذیر باشد.
  4. هدیه گیرنده را به استفاده ترغیب کند.
  5. هدیه گیرنده را به فکر وادارد.
  6. تاثیر مثبتی روی هدیه گیرنده گذارد.
  7. هدیه بازتاب دهنده شما باشد. (به صورت غیر مستقیم)

تجربه هدیه مدیریتی برای رویدادهای ایرانخودرو

تیم مدیران مدیا که به شکل تخصصی روی محتوای مدیریتی اختصاصی و متناسب با سلیقه مدیران تمرکز کرده است در همکاری با واحد آموزش ایرانخودرو بسته‌های هدیه آموزشی را به آنها ارائه کرد که در سمینار منابع انسانی و بسته آموزشی نوروزی آنها استفاده شد و بین مدیران و معاونان و مدیران منابع انسانی آنها توزیع شد و بازخورد بسیار مثبتی از آن دریافت شد.

ویژگی این بسته ارائه محتوای آموزشی در قالب فیلم‌های مدیریتی متناسب با انتخاب و نیاز مدیران آموزش ایرانخودرو بود. که در قالب یک فلش مموری با کیفیت ۱۶ گیگابایتی در داخل بسته قرار گرفت و حاوی پیام مدیریت و اصل فیلم و تحلیل آن می‌شد. تمامی فیلم‌ها توسط حراست سازمان مورد تایید قرار گرفت و پس از آن با یک طراحی اختصاصی و متناسب این بسته‌ها برای این دو رویداد آماده شد.

زمان برای توسعه و ساخت چنین مجموعه‌ای حدودا دو هفته زمان برد و برای رویدادهای بعدی محتوای شخصی سازی شده و اختصاصی برای این شرکت در دستور کار قرار گرفت.

دیدگاه‌‌ها، سوالات و پیشنهادات خود را در کامنت بنویسید

از اینجا می‌توانید کامنت ها را دنبال کنید:
اطلاع از
guest
دیگران نخواهند دید
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسته‌های توسعه توان مدیریتی

نوشته‌هایی که خواهید پسندید!

برای به اشتراک گذاری، کلیک کنید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
0
نظرات شما را دوست داریم، لطفا برای ما بنویسید.x