هدیه سازمانی

ایده‌های خلاقانه برای هدیه سازمانی

هدایای شرکتی یک راه عالی برای نشان دادن قدردانی (تشکر از مشتریان برای کسب و کارشان یا کارکنان برای خدماتشان) و تعمیق روابط با مشتریان است. آنها همچنین روحیه کارکنان را بهبود می بخشند ، انگیزه ، انگیزه و قدردانی کارکنان را حفظ می کنند.

جو جیرارد در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده دنیا ثبت شده، کسی که خودروهای گران قیمت فورد را جوری به فروش می‌رساند که برای خرید آن در فروشگاهش نیاز به سیستم نوبت دهی داشت! او راز این فروش افسانه‌ای را در تلاش زیاد و دوست داشتنی بودن می‌داند.

او هر ماه برای لیست مشتریانش با قلم خودش کارت پستالی ارسال می‌کرد و به مناسب‌های مختلف هدایایی اختصاصی و خلاقانه به آنها می‌داد و بعد از یک دهه فعالیت دو سوم فروشش به مشتریان تکراری بود.

هدیه محتوایی مدیران مدیا چیست؟

خروجی محتوایی مدیران مدیا محصولی سرگرم کننده و آموزنده است که می‌تواند آموزش را به ساعات استراحت کارکنان و مدیران ببرد. برای مثال دیدن فیلم سینمایی یکی از تفریحاتی است که در زمان استراحت و فراغت خواهان زیادی دارد و آموزشی که به داستان و نمایش این فیلم گره خورده باشد نیز اثربخشی و رغبت بیشتری در مخاطب ایجاد می‌کند. همین دلیلی است که می‌توان این بسته سرگرم کننده را نوعی هدیه سازمانی تلقی کرد که مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی را در یک فلش یا هارد ارائه می‌کند.

چه محتوایی در این هدیه قرار دارد؟

مدیران مدیا هر ۶ ماه محصولی تازه ارائه می‌کند و محصولاتی که تا کنون برای این بسته هدیه تولید کرده شامل سه بسته محتوایی است. سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیاز خود از لیست موضوعات و فیلم‌های سینمایی انتخاب کنند و بسته شخصی سازی شده خود را ایجاد کنند.

این فیلم‌ها کاملا از استانداردهای سازمانی را طی کرده و قابل استفاده و انتشار در تمامی سازمان‌های خصوصی و دولتی خواهد بود. این مجموعه می‌تواند شامل خود فیلم نیز باشد اما ارزش افزوده مدیران مدیا تحلیل‌های مدیریتی آن است که در قالب ویدیوهایی حرفه‌ای ۵ تا ۱۲ دقیقه‌ای از دریچه موضوع به فیلم نگاه می‌اندازد.

بسته سینماتوگراف

۱۲ فیلم سینمایی که همراه تحلیل مدیریتی آن پیرامون موضوع بهره‌وری ارائه می‌شود و از بعد تصمیم‌گیری، کار گروهی، عملیات، جلسات و… بهره‌وری را به مخاطب ارائه می‌کند و درس‌آموخته‌هایی روشن و شفاف را در ذهن او ماندگار می‌کند.

بسته سینماتراپی

۱۵ فیلم سینمایی که همراه تحلیل روانشناختی آن پیرامون مشکلاتی که پاندمی کرونا در زندگی کاری و شخصی کارکنان در ابعادی چون بی‌خوابی، افسردگی، مشکلات ارتباطی و… می‌پردازد.

بسته سینمدیر

۸ فیلم سینمایی که همراه تحلیلی عمیق و بلند پیرامون مدل شایستگی مدیران از ابعادی چون تصمیم‌گیری، مربی‌گری، رهبری، اخلاق حرفه‌ای و.. پرداخته است. تحلیل‌های این بسته با تکیه بر مدل‌های مدیریتی و زیر نظر مشاوران منابع انسانی تولید شده و اثربخشی بسیار بالایی از خود در چندین سازمانی که آن را پیاده کرده‌اند داشته است.

هدیه سازمانی مدیران مدیا را چطور سفارش دهم؟

هر کدام از بسته‌های محتوایی را که انتخاب کنید آن را در قالب فلش دریافت خواهید کرد و متناسب با تعداد سفارش از تخفیف و امکانات شخصی سازی بیشتری استفاده کنید. اگر بیش از ۲۰ سفارش برای سازمان خود داشته باشید می‌توانید لوگوی سازمان خود را روی فلش حک کنید.

هدیه مدیران مدیا در قالب هارد

اگر می‌خواهید تمام این سه مجموعه را داشته باشید گزینه پیش روی شما خرید هاردهای مدیریتی است که بیش از ۱۰۰ گیگابایت محتوای مدیریتی را در خود جای داده است.

قیمت این مجموعه‌ها را می‌توانید در صفحه محصولات مشاهده و پرداخت کنید یا در صفحه تمای با ما ارتباط بگیرید تا بسته هدیه سازمانی مد نظر خود را بسازید.

چه چیزی هدیه سازمانی را اثربخش‌تر می‌کند؟

گاه ما هدف از هدیه سازمانی را فراموش می‌کنیم؛ به شکل کاری برنامه ریزی نشده و عجله‌ای یا فرآیندی روتین که مدت‌ها است تغییری نکرده به طور سرسری انجام می‌دهیم. اما باید بدانیم که این رویکرد هیچ سودی برای شرکت یا سازمان ما ندارد و فقط منابعی از زمان و هزینه را در سازمان به هدر می‌دهد.

آنچه به آن نیاز داریم یک «استراتژی هدیه» برای شرکت یا سازمانمان است.

مزایای اصلی داشتن یک استراتژی هدیه شرکتی این است که شما مشتریان خود را شگفت زده کرده و خوشحال می‌کنید و به آنها نشان می‌دهید که واقعاً از این رابطه قدردانید و ارزش قائل هستید. به طور کلی، مشتریان شما شادتر خواهند بود و شما در نتیجه تقویت روابط خود در ذهن خواهید ماند.

وقتی نوبت به هدیه دادن به کارکنان می‌رسد می‌توانید با هدیه یا جایزه روحیه، شادی و اخلاق کاری آنها را افزایش دهید. در نتیجه، شما می توانید از کاری که به خوبی انجام شده قدردانی کنید. همچنین می توانید کارکنان با عملکرد بالا را بشناسید و با یک برنامه تشویقی رقابت دوستانه را تشویق کنید.

در استراتژی هدیه سازمانی به چه نکاتی توجه کنیم؟