در این مقاله خواهید خواند

پادکست طبقه شانزده

معرفی و بررسی پادکست طبقه شانزده از سهیل علوی

پادکست طبقه شانزده که توسط سهیل علوی ضبط می‌شود یک پادکست گفتگو محور با کیفیت است و این کیفیت از ابزارهای ادیت و دستکاری خروجی حاصل نشده و ثمره جذابیت بحث بین میزبان و مهمان این پادکست است و اتفاقا سادگی در اجرای آن نقطه قوتش محسوب می‌شود.

سهیل علوی که خود یک کارآفرین است در ایران بیزینس ریحون را بنیان گذاشت و پس از رفتن از ایران کوفاندر ترایب است از لحاظ شخصیت ویژگی‌هایی دارد که به خود به غنای این پادکست کمک می‌کند.

ساختار پادکست طبقه شانزده

سادگی مهم‌ترین عنصر در ضبط و مدل اجرای این پادکست است. ساختار یک پادکست گفتگو محور از شخصیت میزبان الگو می‌گیرد و همین ویژگی باعث شده بحث‌ها خیلی دوستانه، گاه به خلوتگاه یک کارآفرین یا متخصص وارد شود و بحث‌هایی مطرح شود که کمتر به آن پرداخته شده.

اپیزودهای مجموعه شامل ویدیو هم هستند و می‌توان آنها را از طریق یویتوب هم دنبال کرد.

چرا پادکست طبقه شانزده را گوش کنیم؟

مهم‌ترین دلیل شنیدن پادکست طبقه شانزده خود سهیل است و می‌خواهم کمی ویژگی‌های مهمی که در شخصیتش دارد و به شنیدن پادکست کمک می‌کند را ذکر کنم.

نکته اول اینکه او هم بیزینس B2C را تجربه کرده و هم B2B و می‌تواند از هر دو بعد با مهمان بحث جذابی را پیش ببرد.

نکته بعد اینکه او توانسته بیزینس استارتاپی خود را به معنای واقعی رشد دهد و جذب سرمایه موفق داشته باشد و تفاوت داشتن استارتاپ داخل و خارج از ایران را در اپیزودهای مختلفی بررسی میکند.

شبکه ارتباطی جذاب و خوب او نکته قوت بعدی است که باعث می‌شود این پادکست‌ها مهمانان با کیفیت و تاثیر گذاری داشته باشند.

زاویه نگاه سهیل علوی به موضوعاتی مانند مهاجرت، مشکلات ایران و حتی موضوعاتی مثل تولد فرزند و زندگی شخصی در کنار مسیر شغلی جذابیت‌های دیگر این پادکست است.

یک انتقاد

از ابتدای پادکست طبقه شانزده این پادکست را دنبال کرده‌ام و چیزی که نقطه قوت این پادکست است واقعا تکیه آن روی شخصیت سهیل علوی است و شاید با گذشت بیش از ۵۰ اپیزود این تکیه بیش از حد باعث شده که گاهی بحث‌ها تکراری شود و شبکه ارتباطی سهیل هم بهترین‌های خودش را ارائه کرده باشد و مخاطب شاید با گوش کردن به بیست اپیزود کمی از ادامه دادن آن مردد شود.

دیدگاه‌‌ها، سوالات و پیشنهادات خود را در کامنت بنویسید

از اینجا می‌توانید کامنت ها را دنبال کنید:
اطلاع از
guest
دیگران نخواهند دید
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسته‌های توسعه توان مدیریتی

نوشته‌هایی که خواهید پسندید!

برای به اشتراک گذاری، کلیک کنید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
0
نظرات شما را دوست داریم، لطفا برای ما بنویسید.x