بهره‌وری سازمانی (تحلیل مدیریتی فیلم)

پوریا صبور · ۱۴۰۱-۱۰-۰۹
Current Status
ثبت‌نام نشده
قیمت
۳۵۰۰۰۰ هزار تومان

” قطع کردن آموزش در دوران بحران، مانند خاموش کردن چراغ خودرو، حین رانندگی در تاریکی است.” فیلیپ کاتلر

با شیوع پاندمی کرونا ابزارهای سنتی آموزش با چالشی بزرگ روبه‌رو شدند و این در حالی بود که این بحران شرایط کار و زندگی همه را تحت تاثیر قرار داده بود و نیاز به آموزش را بسیار افزایش داد. ابزارهای آموزشی نوین در قالب محتوای دیجیتال و آموزش آنلاین با رشدی چشم گیر به کمک سازمان‌ها آمد تا به این نیاز روزافزون پاسخی درخور دهد.

مجموعه «تحلیل‌های مدیریتی فیلم» یک محتوای دیجیتال کارآمد است که با تکیه بر جذابیت‌های داستانی و سینمایی مفاهیم مدیریتی را در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. در این مجموعه، آموزش را به وقت فراغت مدیران بردیم تا پیام را با یک روایت در ذهن شان ماندگار کنیم.

محتوای مجموعه تحلیل های مدیریتی فیلم در هر قسمت به یکی از شایستگی‌های حیاتی در مدیران می‌پردازد که برای گذر از بحران به آنها نیاز دارند. این جعبه ابزار مدیریتی دقیقا بعد از نمایش فیلم به مدیران در قالب چکیده‌ای کوتاه از منظر موضوع به فیلم نگاه می‌کند و درس آموخته و راهکارهایی عملی را به مدیران ارائه می‌کند.

روی تصویر بالا کلیک کنید تا تحلیل مدیریتی فلیم را ببینید. در این قسمت با نگاهی به فیلم برگزیده و پر افتخار دوازده مرد خشمگین، درس‌آموخته هایی از برگزاری جلسات پربازده و بهره‌ور را با هم مرور می‌کنیم.

تحلیل‌های مدیریتی مدیران مدیا تنها نمایش فیلم نیست. بلکه نگاهی موضوعی به بخشی از فیلم و آموزش چکیده اما ماندگار سرفصل‌های مدیریتی است.

  • بررسی‌های انجام شده توسط شرکت PwC نشان می‌دهد که استفاده از فیلم‌های سینمایی در آموزش، باعث بهبود ۵۰ تا ۷۵ درصدی یادگیری و بهره‌وری مدیران می‌شود.
  • بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط شرکت Training Industry، ۸۷ درصد از شرکت‌ها از فیلم‌های آموزشی برای آموزش مدیران خود استفاده می‌کنند.
  • در بررسی‌های انجام شده توسط شرکت Mind Tools، ۸۸ درصد از مدیران پس از تماشای فیلم‌های آموزشی، در مورد موضوعاتی که در فیلم مورد نظر مطرح شده‌اند، بهترین تصمیمات خود را گرفته‌اند.
  • بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط شرکت Forbes Insights، ۵۹ درصد از مدیران با استفاده از فیلم‌های آموزشی، توانسته‌اند بهبود قابل توجهی در مهارت‌های خود داشته باشند.
  • این آمارها نشان می‌دهند که استفاده از فیلم‌های سینمایی در آموزش مدیران، می‌تواند بهبود قابل توجهی در یادگیری و بهره‌وری آموزشی آن‌ها داشته باشد.

ابتدا فیلم سینمایی را به طور کامل ببینید و طبق چک لیست مدیران مدیا تحلیل خود را بنویسید. سپس تحلیل مدیریتی آن را تماشا کنید و در مرحله آخر پرسش‌نامه تثبیتی را پر کنید.​

تیم نویسندگان این مجموعه که ترکیبی است از تجربه مشاوران خبره و نوآوری و شور جوانی مشاوران جوان که سال‌ها در قالب شرکت‌های مشاوره مدیریت به بررسی نیازهای سازمان و ارائه راهکارهای عملی پرداخته‌اند. این محتوا بعد از نوشته شدن مورد تایید چند مدیر بخش خصوصی نیز قرار گرفته تا محتوایی از طرف مدیران و متناست با نیاز مدیران ارائه شود.

درباره مدرس

پوریا صبور

۲ دوره‌ها

+۲۰ ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده
۳۵۰۰۰۰ هزار تومان

دوره Includes

  • ۱۲ درس‌ها
  • ۳ موضوع‌ها
  • ۲ آزمون‌ها